niedziela, 1 marca 2015

Dopadł mnie...

Dziwne samopoczucie,

Brak humoru,

Smutek,

Wyrzuty sumienia...bo niby jaki ja mam powód by być smutna? Mam cudownego syna, kochającego męża. Nasze wakacyjne plany powoli się klarują. A jednak, czuję się zdołowana, wyzuta z pozytywnych emocji.

Niby chciałabym coś, a nawet wiele poczynić, a tak naprawdę to nie chce mi się nic!!

Od kilku dni czułam w piersiach, że oto nadchodzi. Gdy jednak w sobotę rano napadłam na męża, że ośmielił się zaproponować pomoc przy przebieraniu synu, byłam już pewną, że to on - PMS.

Nie znoszę się gdy dopada mnie w tak mocnej formie...najchętniej wstałałabym i wyszłą trzaskając za sobą samą drzwiami. No, ale niestety się nie da, wieć zagryzam wargi i czekam aż minie.
16 komentarzy:

 1. A sio! Niech ucieka i nie wraca! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeczekać, Ewa, bo innego wyjścia nie ma! Mam podobnie, więc wiem, że mija. Głowa do góry!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, iż niektórzy z PMS walczą szalonym shoppingiem. Całe szczęście mnie to nie bierze, bo znając życie kupiałabym coś pod wpływem emocji i później przez dwa tygodnie żałowała wydanych pieniędzy.

   Usuń
 3. Może lody i czekolada pomogą :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lody bardzo chętnie, zawsze i wszędzie dobre na wszystko! Czekoladę muszę ograniczacć, bo później w nocy zdycham na refluks :(

   Usuń
 4. Czasami cieszę się, że tego nie mamy. Uśmiechu i przyjemności :)

  OdpowiedzUsuń
 5. jak mnie dopada PMS to moglabym pogryzc, a ze zlosci wyrywam sobie wlosy. Kilka dni I nadejdzie spokoj... glowka do gory!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ooops, nie brzmi to dobrze, ale spójrz na jaśniejsza strone sytuacji - wiesz co Ci jest i wiesz też, że to chwilowe ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. ja tez tego nie znoszę. wkurza mnie niesamowicie, jak warcze na wszystko do okoła

  OdpowiedzUsuń
 8. Skąd to znam. Zabiłabym wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapomniałam już co to jest :)
  Trzymaj się :*

  OdpowiedzUsuń
 10. Gdy mnie dopadał chłopcy unikają mnie jak ognia i co krok widzę mleczną czekoladę :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Oj ja się moim chłopakom dałam ostro we znaki w weekend przez to cholerstwo :) Normalnie warczałam już na odległość, na szczęście po tylu latach razem mój mąż już chyba przywykł choć mój tato to mówi, że kobiety mają PMS 30 dni w miesiącu czyli wynika z tego, że co drugi miesiąc przez jeden dzień jest z nimi wszystko ok :D

  OdpowiedzUsuń